ALCATRAZ Parking | Modlin

733 622 522

Transfer z parkingu na lotnisko Modlin w 3 minuty - 0 zł.

Szybka rezerwacja online

* Wszystkie pola w formularzu sa wymagane
-
 
 
Ilość dni
Cena
w cenie parkowanie, dowóz i odbiór z lotniska
 

Witaj

Samochód pozostaw pod naszą opieką

A Ty leć daleko w świat!

W październiku Ryanair znów w Modlinie ?
Data: 2013-09-06 r.
Zapowiada się prawdziwa batalia między dwoma największymi przewoźnikami, a mianowicie RyanAir oraz WizzAir. Te dwie linie lotnicze zdają się dzielić między sobą większość ryneku tanich połączeń lotniczych w Stolicy.


Ryanair samolot Modlin

 
Otwarcie lotniska Modlin w 2012 roku było swego rodzaju impulsem dla obu przewoźników. Niemal natychmiast uruchomione zostało blisko 20 połączeń z tego portu. Wraz z biegiem czasu strategia obu przewoźników uległa zmianie. W grudniu 2012 roku WizzAir ogłosił zawieszenie lotów z Modlina i jednocześnie na swoją bazę wybrał Okęcie. Jak podkreślił szef linii WizzAir Jozsef Varadi linie lotnicze nie mają zamiaru wracać na lotnisko Modlin. Przyczyną tego mają być liczne wady pasa startowego, a także częsty paraliż lotniska z powodu mgły oraz brak obiecywanego ILS’a. WizzAir woli w tej sytuacji postawić na wygodę pasażerów. Nawet kosztem wyższych o kilkadziesiąt złotych cen biletów. Część pasażerów z pewnością będzie zadowolona z możliwości korzystania z lotniska bliżej centrum miasta. Dodatkowo WizzAir chce uruchomić nowe połączenia z Okęcia na dwie greckie wyspy Korfu oraz Kretę oraz zwiększy się częstotliwość połączeń na dotychczasowych trasach.
 
Wizzair Samolot Modlin

Co w takim razie stanie się z RyanAir? Co prawda nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa należy przypuszczać, że drugi z przewoźników na stałe zagości w Modlinie. Termin powrotu wstępnie został ustalony na 27 października. Od jakiegoś czasu sprzedawane są już nawet bilety na wyloty z lotniska Modlin. Co więcej RyanAir planuje podjąć skuteczną alkę z ofertą WizzAir. Dlatego też chce zrekompensować pasażerom pewne niedogodności wynikające z położenia lotniska niższymi cenami biletów. I tak ceny biletów do Oslo zaczynają się już od 29 zł. Loty do Rzymu czy Bolonii to koszt od 63 zł. W chwili obecnej RyanAir oferuje loty do 26 miast. Wielce prawdopodobne, że to właśnie Modlin stanie się główną bazą tego przewoźnika.

Nic nie jest jednak w tej kwestii przesądzone a wszystko rozbija się jak zwykle o pieniądze. RyanAir zażądał dużych zniżek jeżeli chodzi o opłaty lotniskowe. Tymczasem zarząd lotniska wcale nie zamierza ustępować. Z jednej strony RyanAir to bardzo poważny partner, ale z drugiej lotnisko przecież musi generować zyski. Jaki będzie ostateczny finał tej historii? Przekonamy się zapewne jeszcze przed 27 października.

Cennik
 
1 dzień
60 zł
2 dni
70 zł
3 dni
70 zł
4 dni
80 zł
5 dni
80 zł
6 dni
90 zł
7 dni
90 zł
8 dni
90 zł
9 dni
100 zł
10 dni
100 zł
11 dni
110 zł
12 dni
110 zł
13 dni
120 zł
14 dni
120 zł
Cena zawiera bezpłatny transfer parking-lotnisko-parking. Każda kolejna rozpoczęta doba powyżej 14 dni - 5 zł

Copyright © 2012-2016 Parking Lotnisko Modlin
Modlin | Strona główna | O nas | Cennik | Dla pasażera | Dojazd | Dla partnerów | Ważne informacje | Galeria | Opinie | Kontakt | Regulamin | Partner

Projekt i wykonanie: Pro-Link